Kruiden voor groentegerechten en meer van Stay Spiced!

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Soort voeding
Filters

Groenten, Salades en Dips: 1 - 30 van 48 artikelen

Stay Spiced! Umami kruidenbereiding

Stay Spiced! Umami kruidenbereiding, 70 g

  • Zonder glutamaat en smaakversterkers
  • Veelzijdig
  • Ideaal voor de creatieve keuken
€ 7,69 (€ 109,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Café de Paris - Kruidenboter

Stay Spiced! Café de Paris -​ Kruidenboter, 50 g

  • Voor kruidenboter & sauzen
  • Perfect bij varkensvlees
  • Gemalen kruiden
€ 8,69 (€ 173,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Chimichurri

Stay Spiced! Chimichurri, 60 g

  • Lekker bij rundvlees
  • Voor dips & sauzen
  • Beste voor BBQ
€ 8,29 (€ 138,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Avocado - Guacamole

Stay Spiced! Avocado -​ Guacamole, 85 g

  • Kruidig & pikant
  • Geweldige finish
  • Evenwichtige smaken
€ 8,69 (€ 102,24 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Zaatar Levante Kruidenmix

Stay Spiced! Zaatar Levante Kruidenmix, 60 g

  • Bevat sesamzaadjes
  • Voor marinade en dips
  • Aromatische, bittere smaak
€ 8,69 (€ 144,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Gegrilde Groentes

Stay Spiced! Gegrilde Groentes, 100 g

  • Gemaakt met meer dan 20 kruiden
  • Om te grillen en te marineren
  • Ideaal voor stoofschotels
€ 7,69 (€ 76,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Knoflook Boter Kruiden

Stay Spiced! Knoflook Boter Kruiden, 100 g

  • Veelzijdig
  • Intens & aromatisch
  • Met Californische knoflook
€ 9,69 (€ 96,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Wedges - Friet

Stay Spiced! Wedges -​ Friet, 110 g

  • Perfect voor patat, kroketten & co.
  • Licht rokerige toon
  • Fruitig met citroen
€ 8,69 (€ 79,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Pompoen Kruidenmix - Pimp my Pumpkin

Stay Spiced! Pompoen Kruidenmix -​ Pimp my Pumpkin, 90 g

  • Vol kruidig en fruitig pittig
  • Voor pompoengerechten, soepen en meer
  • Gemaakt in Oostenrijk
€ 9,69 (€ 107,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Cajun - Spicy Alabama Style

Stay Spiced! Cajun -​ Spicy Alabama Style, 70 g

  • Pittige elegantie
  • Met Cayenne, Ancho en Bird's eye pepers
  • Voor vlees en vis
€ 9,69 (€ 138,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Gemalen Rode Jalapeno Pepers, 3 mm - Extra Fruitig!

Stay Spiced! Gemalen Rode Jalapeno Pepers, 3 mm -​ Extra Fruitig!, 70 g

  • Warmteniveau: 5-6 / 10
  • Mild heet
  • Geschikt voor vele gerechten
€ 10,39 (€ 148,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Harissa - Marokko Style

Stay Spiced! Harissa -​ Marokko Style, 70 g

  • Met chili & munt
  • Hete kruidenmix
  • Past goed bij vlees en groenten
€ 8,19 (€ 117,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Love Curry "Marrakech" - Erotisch fruitig curry mengsel

Stay Spiced! Love Curry "Marrakech" -​ Erotisch fruitig curry mengsel, 70 g

  • Bevat zeezout
  • Milde fruittonen
  • Verfijnd met vanille en bloemen
€ 9,69 (€ 138,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Originele Salzburgse gefrituurde aardappelkruidenbereiding

Stay Spiced! Originele Salzburgse gefrituurde aardappelkruidenbereiding, 60 g

  • Lekker bij aardappelgerechten
  • Met geroosterde uien
  • Ideaal voor spreads
€ 8,19 (€ 136,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! TingTing - Aziatische Grillkruiden

Stay Spiced! TingTing -​ Aziatische Grillkruiden, 75 g

  • Exotisch pittig
  • Ook voor wokgerechten
  • Met vlees, vis en groenten
€ 9,69 (€ 129,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Aioli - Spaanse Knoflook Dip

Stay Spiced! Aioli -​ Spaanse Knoflook Dip, 80 g

  • Perfect voor het maken van aioli
  • Lekker met wit brood en gegrilde toast
€ 9,69 (€ 121,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! 8 Pepermix - Grand Cuvée

Stay Spiced! 8 Pepermix -​ Grand Cuvée, 60 g

  • Uitzonderlijk & Aromatisch
  • Veelzijdig
  • Grond
€ 12,09 (€ 201,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! FREE Veggie - Orient

Stay Spiced! FREE Veggie -​ Orient, 60 g

  • Zoutvrij
  • Exotisch aroma
  • Ideaal voor vegetarische gerechten
€ 9,69 (€ 161,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Groene Olijven Bruschetta

Stay Spiced! Groene Olijven Bruschetta, 70 g

  • Ideaal voor pizza, pasta & dips
  • Verfijnt ook spreads
  • Smaak: delicaat pittig
€ 8,69 (€ 124,14 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BOS!S - Jij bent de baas, jij geeft de smaak!

Stay Spiced! BOS!S -​ Jij bent de baas, jij geeft de smaak!, 70 g

  • Mild heet
  • Perfect met worst
  • Met chili & gember
€ 7,69 (€ 109,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Roland Trettl - Mediterraan - SHE - EDITION

Stay Spiced! Roland Trettl -​ Mediterraan -​ SHE -​ EDITION, 60 g

  • Voor veel gerechten
  • Pittig gekruid
  • Harmonieus aroma
€ 9,69 (€ 161,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Bruschetta BBQ

Stay Spiced! Bruschetta BBQ, 70 g

  • Voor dipsauzen, sauzen en marinades
  • Perfect bij tomaten, pizza en pasta
  • Veelzijdig en aromatisch
€ 8,69 (€ 124,14 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Caprese - Mozzarella Tomatenzout

Stay Spiced! Caprese -​ Mozzarella Tomatenzout, 80 g

  • Mediterrane klassieker
  • Onmisbaar voor tomaten & Co.
  • Bijzonder harmonieus
€ 7,69 (€ 96,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Aglio & Peperoncino Kruidenmix

Stay Spiced! Aglio & Peperoncino Kruidenmix, 65 g

  • Vooral lekker met zomergroenten
  • Perfect voor snelle pastagerechten
  • Met knoflook en chili
€ 8,19 (€ 126,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Gemalen Rode Jalapeno Pepers - Extra Fruitig!

Stay Spiced! Gemalen Rode Jalapeno Pepers -​ Extra Fruitig!, 70 g

  • Warmteniveau schaal: 5-6 / 10
  • Aangenaam pittig
  • Past goed bij zeevruchten
€ 9,69 (€ 138,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Zaziki & Dip

Stay Spiced! Zaziki & Dip, 50 g

  • Maak Zaziki zelf in een handomdraai
  • Basis voor sauzen, dips & Co.
  • Harmonieus & pittig
€ 9,39 (€ 187,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Chili / Peperoncino rood mild versnipperd zonder pitjes

Stay Spiced! Chili / Peperoncino rood mild versnipperd zonder pitjes, 70 g

  • Pikant niveau 2-3 / 10
  • Fruitig, rokerig, zoet
  • Voor een licht pikante noot
€ 7,69 (€ 109,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Crusty Crust - Krokante Allrounder

Stay Spiced! Crusty Crust -​ Krokante Allrounder, 85 g

  • Pittig en zoet
  • Voor vlees, vis en groenten
  • Met zwart en wit sesamzaad
€ 9,69 (€ 114,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Lavendel Bloemen "Extra Blauw"

Stay Spiced! Lavendel Bloemen "Extra Blauw", 20 g

  • Edele decoratie
  • Lekker met kaas
  • Hele bloemen
€ 9,69 (€ 484,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Citroenzout

Stay Spiced! Citroenzout, 150 g

  • Fruitig vers
  • Ongejodeerd zeezout
  • Ideaal voor vis & gevogelte
€ 8,69 (€ 57,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober