STYX Biologische Paaschocolade met Toffeeganache, 70 g
Zachte verwennerij met moutzoete vulling
€ 4,09
(€ 58,43 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Biologische melkchocolade
- Fijne karamelsmaak
- Zonder alcohol
Beschrijving
De fijne karameltonen geven deze paaschocolade heerlijke smaken en verwennen het gehemelte. De melkchocolade met toffee ganache is een volledig alcoholvrije creatie die wordt geconserveerd met bietsuiker en citroenzuur.
| Art. nr.: | XEC-STX-61820 |
|---|---|
| Inhoud: | 70 g |
| EAN: | 9004432618209 |
| Producentnummer: | 61820 |
| Merken: | STYX |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd, EU biologisch keurmerk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder alcohol |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2081 / 497 kj / kcal |
| Vet | 35 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 22 g |
| Koolhydraten | 40 g |
| waarvan Suiker | 40 g |
| Eiwitten | 4,6 g |
| Zout | 0,15 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Oostenrijk, office@styx.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
1 recensie in het Nederlands voor STYX Biologische Paaschocolade met Toffeeganache
5,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
1 recensie in het Nederlands
-
Was deze recensie nuttig voor jou? (0) (0)
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten
Beoordeeld met 5 van 5 Sterren.
Heerlijke chocolade
Deze is echt lekker je krijgt waar voor je geld