Heerlijke oliën & sauzen van Vilgain

Filteren & Sorteren

Prijzen Certificeringen Soort voeding
Filters

Oliën en sauzen: 6 artikelen

Vilgain Avocado-Oliespray

Vilgain Avocado-​Oliespray, 200 ml

  • Van de Hass-variëteit uit Kenia
  • Hoog rookpunt bij 270 °C
  • Vrij van toegevoegde suiker
€ 7,73 € 8,59 (€ 38,65 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Biologische Extra Vierge Olijfolie Spray

Vilgain Biologische Extra Vierge Olijfolie Spray, 200 ml

  • Ingrediënten van puur biologische teelt
  • Typische bitter-fruitige smaak
  • Zeer lage zuurgraad
€ 6,92 € 7,69 (€ 34,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Biologische Avocado-Oliespray

Vilgain Biologische Avocado-​Oliespray, 200 ml

  • Avocado's van de soorten Hass & Fuerte
  • Hittestabiel tot 270 °C bij het bakken
  • Ingrediënten in pure biologische kwaliteit
€ 9,17 € 10,19 (€ 45,85 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Biologische Kokosoliespray

Vilgain Biologische Kokosoliespray, 200 ml

  • Met 93% MCT-gehalte
  • Voor de zoete & hartige keuken
  • Ingrediënten van biologische landbouw
€ 7,19 € 7,99 (€ 35,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Kokosoliespray

Vilgain Kokosoliespray, 200 ml

  • Ten minste 93 % MCT-vetten
  • Rookpunt ongeveer 158 °C
  • Van Filippijnse kokosnoten
€ 6,56 € 7,29 (€ 32,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Sojasausspray

Vilgain Sojasausspray, 200 ml

  • In praktisch sprayformaat
  • Glutenvrij & zonder gentechniek
  • Zonder synthetische toevoegingen
€ 6,56 € 7,29 (€ 32,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober