Snacks, toppings en fruit van Vilgain

Filteren & Sorteren

Prijzen Certificeringen Soort voeding
Filters

Snacks, toppings & fruit: 22 artikelen

Vilgain Biologische Haverreep

Vilgain Biologische Haverreep, Amandel -​ Chocolade (50 g)

  • Meer dan 30 % hoogwaardige noten
  • Volledig glutenvrij en vegan
  • Ingrediënten in pure biologische kwaliteit
€ 1,70 € 1,89 (€ 34,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Plantaardige Proteïne-Mini-Cookies

Vilgain Biologische Plantaardige Proteïne-​Mini-​Cookies, Pinda's met gezouten karamel (50 g)

  • 22 % plantaardig erwteneiwit
  • Volledig glutenvrij & vegan
  • Ingrediënten uit pure biologische teelt
€ 2,06 € 2,29 (€ 41,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Biologische Notenboter Cups

Vilgain Biologische Notenboter Cups, Pindakaas (39 g)

  • Meer dan 30 % romige notenvulling
  • Vegan chocolade met 52 % cacao
  • Ingrediënten van puur biologische kwaliteit
€ 1,70 € 1,89 (€ 43,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Aardbei

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Aardbei, 50 g

  • 100 % aardbei & zonder conservering
  • Aromatisch & bijzonder knapperig
  • Land van oorsprong China
€ 4,13 € 4,59 (€ 82,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Double Trouble Eiwitreep

Vilgain Double Trouble Eiwitreep, Pindakaas met frambozengelei (55 g)

  • Dubbellaags met romige vulling
  • Meer dan 15 g melkeiwit per reep
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
€ 2,15 € 2,39 (€ 39,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Chicorée Siroop

Vilgain Chicorée Siroop, 700 g

  • Met 69 % inuline uit de cichoreiwortel
  • Slechts 162 kcal per 100 gram
  • Lage glycemische index (< 5)
€ 8,72 € 9,69 (€ 12,46 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Plantaardige Prote&iuml;ne Energy Balls

Vilgain Biologische Plantaardige Proteïne Energy Balls, Cacao (45 g)

  • Ingrediënten uit pure biologische teelt
  • Volledig vegan en glutenvrij
  • Zonder toegevoegde geraffineerde suikers
€ 1,97 € 2,19 (€ 43,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Prote&iuml;ne-Cookie

Vilgain Proteïne-​Cookie, Pindakaas-​chocochip (80 g)

  • Ca. 20 g hoogwaardig melkeiwit
  • Glutenvrij dankzij plantaardige vezels
  • Bijzonder zachte & sappige textuur
€ 2,42 € 2,69 (€ 30,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Mango

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Mango, 100 g

  • 100 % mango & zonder kleurstoffen
  • Intens zoet & knapperig licht
  • Land van oorsprong China
€ 8,18 € 9,09 (€ 81,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Biologische Rijst-Chocoladeballetjes

Vilgain Biologische Rijst-​Chocoladeballetjes, Melkchocolade (50 g)

  • Ingrediënten van puur biologische kwaliteit
  • Meer dan 83 % ambachtelijke chocolade
  • Volledig glutenvrij
€ 2,06 € 2,29 (€ 41,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Bosvruchten

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Bosvruchten, 45 g

  • Zonder toevoegingen
  • Verschillende texturen & aroma's
  • Lekker & veelzijdig
€ 4,31 € 4,79 (€ 95,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Drakenfruit

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Drakenfruit, 50 g

  • 100 % drakenfruit & zonder suiker
  • Intensieve kleur & brosse textuur
  • Land van oorsprong China
€ 4,58 € 5,09 (€ 91,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Rundvleessnack

Vilgain Rundvleessnack, 25 g

  • Maar liefst 13 g proteïne per snack
  • Vrij van kunstmatige toevoegingen
  • Bijzonder mals
€ 1,70 € 1,89 (€ 68,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Ananas

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Ananas, 50 g

  • 100 % fruit & zonder toegevoegde suikers
  • Voorzichtig gevriesdroogd & bros
  • Land van oorsprong China
€ 4,67 € 5,19 (€ 93,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Perzik

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Perzik, 50 g

  • 100 % perzik & zonder zwavel
  • Natuurlijke zoetheid & knapperige bite
  • Land van oorsprong China
€ 4,58 € 5,09 (€ 91,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Framboos

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Framboos, 100 g

  • 100 % framboos & zonder toegevoegde suikers
  • Behoud van kleur & vol aroma
  • Land van oorsprong China
€ 9,17 € 10,19 (€ 91,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Kersen

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Kersen, 50 g

  • Zonder toegevoegde suikers
  • Behoedzaam gedroogd & zeer knapperig
  • Land van oorsprong Oekraïne
€ 4,13 € 4,59 (€ 82,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Gevriesdroogde Vruchten - Wilde Blauwe Bessen

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Wilde Blauwe Bessen, 50 g

  • Xonder toevoegingen
  • Behoedzaam verwerkt & intens
  • Land van oorsprong Oekraïne
€ 4,13 € 4,59 (€ 82,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Kipfilets met Zout &amp; Peper

Vilgain Kipfilets met Zout & Peper, 100 g

  • 98 % vlees & BPA-vrij blik
  • Hoog eiwitgehalte & vetarm
  • Zonder chemische conservering
€ 3,14 € 3,49 (€ 31,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Trouble Eiwitreep

Vilgain Trouble Eiwitreep, Choco-​cup met pindakaas (55 g)

  • Met 29 % eiwitgehalte
  • Vrij van kunstmatige aroma's
  • Hoog vezelgehalte
€ 2,15 € 2,39 (€ 39,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Banaan

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Banaan, 100 g

  • 100 % banaan & zonder toevoegingen
  • Knapperige bite & intensieve smaak
  • Land van oorsprong China
€ 2,60 € 2,89 (€ 26,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 28. oktober

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Wilde Braam

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten -​ Wilde Braam, 30 g

  • 100 % braam & zonder kleurstoffen
  • Bijzonder knapperig & smaakintensief
  • Land van oorsprong Oekraïne
€ 2,60 € 2,89 (€ 86,67 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar