Een heerlijke dressing met olie en azijn

Voor de perfecte dressing

De bereiding van azijn is een van de oudste methoden van voedselproductie in de geschiedenis. In de oudheid werd azijn gemaakt van zure vruchtensappen vermengd met water en gewaardeerd als drank. Oliën zijn afgeleid van de vette componenten van fruitpulp of zaden.

Per categorie shoppen

Bestsellers

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filteren & Sorteren

    Prijzen Highlights Merken Certificeringen
    Filters

    Olie en azijn: 1 - 30 van 352 artikelen

    Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Stiermarkse Pompoenpitolie BGA

    Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Stiermarkse Pompoenpitolie BGA, 1.000 ml

    • 100% pure Stiermarkse pompoenpitolie BGA.
    • 20 jaar ononderbroken gouden medaille met maximale punten
    • Gault&Millau-prijs 2019 & 2020
    € 26,49 (€ 26,49 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Steirerkraft Premium Stiermarkse Pompoenpitolie BGA

    Steirerkraft Premium Stiermarkse Pompoenpitolie BGA, 1.000 ml

    • Met garantie van oorsprong
    • Zeer aromatisch, fijn nootachtig aroma
    • Ideaal als cadeau
    € 26,49 (€ 26,49 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Premium Biologische Stiermarkse Pompoenpitolie BGA

    Steirerkraft Premium Biologische Stiermarkse Pompoenpitolie BGA, 1000 ml

    • 100% puur
    • Diep groene kleur
    • Gemaakt zonder GMOS
    € 31,99 (€ 31,99 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Naturprodukte Fuchs Pompoenpitolie BGA in Blik

    Naturprodukte Fuchs Pompoenpitolie BGA in Blik, 1 L

    • Intense smaak
    • 100% van pompoenpitten
    • Perfect als garnering en afwerkingsolie
    € 23,74 € 24,99 (€ 23,74 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Berghofer Farmery Stiermarkse Pompoenpitolie

    Berghofer Farmery Stiermarkse Pompoenpitolie, 1.000 ml

    • Lokale oorsprong
    • Volle smaak
    • Veelzijdig
    € 26,49 (€ 26,49 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Rapunzel Biologische Kokosolie, extra vierge

    Rapunzel Biologische Kokosolie, extra vierge, 432 ml

    • Mechanisch geperst zonder hitte
    • Voor braden, frituren, bakken en meer
    • Fairtrade natuurproduct
    € 7,69 (€ 17,80 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Calvi Extra Vierge Olijfolie - Mosto Oro

    Calvi Extra Vierge Olijfolie -​ Mosto Oro, 500 ml

    • Mild fruitige smaak
    • Bloemige, zoetige noot
    • Ideaal voor delicate gerechten
    € 28,99 (€ 57,98 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Jordan extra olijfolie

    Jordan Olivenöl Jordan extra olijfolie, 1 L

    • Hoge kwaliteit
    • Natuurlijke verwerking
    • Unieke smaak
    € 24,49 (€ 24,49 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Greenomic Crema Balsamico

    Greenomic Crema Balsamico, Nr.1 Sinaasappel (200 ml)

    • Fruitig aroma
    • Hoog fruitgehalte
    • In verschillende varianten
    € 11,59 (€ 57,95 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Berghofer Farmery Stiermarkse Pompoenpitolie in Blik

    Berghofer Farmery Stiermarkse Pompoenpitolie in Blik, 1.000 ml

    • 100% pure pompoenpitolie van eerste persing
    • Perfect voor op reis
    • ggA
    € 26,49 (€ 26,49 / L)

    Bezorging uiterlijk op 16. oktober

    Ölmühle Solling Natuurlijke Fairtrade Kokosolie

    Ölmühle Solling Natuurlijke Fairtrade Kokosolie, 1 L

    • Koudgeperste kokosolie
    • Milde kokossmaak
    • Waardevolle ingrediënten
    € 16,29 (€ 16,29 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Govinda Ayurvedische Bio Ghee

    Govinda Ayurvedische Bio Ghee, 420 g

    • Met een nootachtige smaak
    • Beschouwd als een van de 3 belangrijkste Rasayana
    € 16,39 (€ 39,02 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Naturprodukte Fuchs Pompoenpitolie BGA

    Naturprodukte Fuchs Pompoenpitolie BGA, 1 L

    • Culinaire specialiteit
    • Unieke smaak
    • Dikke textuur
    € 23,74 € 24,99 (€ 23,74 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Finca La Barca Gerookte Olijfolie

    Finca La Barca Gerookte Olijfolie, 500 ml + Box

    • Gerookt met eikenhout
    • Met Arbequina-olijven
    • Rokerige nuances
    € 23,49

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Raabauer Eisvogel Biologische Pompoenpitolie

    Raabauer Eisvogel Biologische Pompoenpitolie, 1 L

    • Nootachtige smaak
    • Sterk aroma
    • Prachtige kleur
    € 28,99 (€ 28,99 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Geschenkverpakking 2 Extra Vierge Olijfoliën

    Finca La Barca Geschenkverpakking 2 Extra Vierge Olijfoliën

    • 100 ml olijfolie gerookt
    • 100 ml olijfolie ongerookt
    • Van 100% extra vierge olijfolie
    € 15,19

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Robin Hot Chili-Olie - Original

    Robin Hot Chili-​Olie -​ Original, 100 ml

    • Koudgeperst, inheems
    • Pittigheid door gedroogde chilibladeren
    • Om gerechten te verfijnen
    € 4,79 (€ 47,90 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Josef & Hedwig Hödl Stiermarkse Pompoenzaadolie BGA

    Josef & Hedwig Hödl Stiermarkse Pompoenzaadolie BGA, 1000 ml

    • Gemaakt van de beste pompoenen
    • Traditionele productie
    • Heerlijke nootachtige smaak
    € 24,99 (€ 24,99 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Alnatura Biologische Lijnzaadolie

    Alnatura Biologische Lijnzaadolie, 250 ml

    • Nootachtige smaak met bittere tonen
    • Rijk aan omega 3-vetzuren
    • Verfijnt en kruidt
    € 2,39 (€ 9,56 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Ölmühle Solling Ongefilterde Virgin Zwarte Komijnolie

    Ölmühle Solling Ongefilterde Virgin Zwarte Komijnolie, 500 ml

    • Bijzonder dikke consistentie
    • Intense smaak
    • Van gecontroleerde biologische teelt
    € 26,99 (€ 53,98 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Biologische Stiermarkse Pompoenpitolie BGA

    Rudolf Lugitsch Biologische Stiermarkse Pompoenpitolie BGA, 1.000 ml

    • 100% pompoenpitten uit Oostenrijk
    • Met een nootachtige smaak
    • Gemalen in de steenmolen
    € 27,99 (€ 27,99 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Kiendler Stiermarkse premium pompoenpitolie BGA

    Kiendler Stiermarkse premium pompoenpitolie BGA, 500 ml

    • Zacht geroosterd en heerlijke van smaak
    • 100% lichtbeschermd in het blik
    • Duurzaam en robuust
    € 18,29 (€ 36,58 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Ölmühle Solling Biologische Kokosolie

    Ölmühle Solling Biologische Kokosolie, 1000 ml

    • Verse koudgeperste olie
    • Ideaal alternatief voor boter
    • Zeer hoge kwaliteit
    € 14,39 (€ 14,39 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Stiermarkse Pompoenpitolie BGA in een Fles

    Kürbishof Koller Stiermarkse Pompoenpitolie BGA in een Fles, 1 L

    • Van beschermde geografische oorsprong
    • Verwerkt volgens traditionele methoden
    • Nootachtige smaak
    € 27,99 (€ 27,99 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Peranzana Extra Vierge Olijfolie in Gestreepte Kan

    Muraglia Peranzana Extra Vierge Olijfolie in Gestreepte Kan, 500 ml

    • Handgemaakt en geschilderd
    • Elegante fruitigheid
    • Met subtiele aroma's
    € 50,99 (€ 101,98 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Ölmühle Solling Tarwekiemolie

    Ölmühle Solling Tarwekiemolie, 250 ml

    • Zuivere frituurolie
    • Vers koudgeperste olie
    • Ultragefilterd
    € 17,29 (€ 69,16 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Biologische Natuurlijk Rode Palmolie, natuurlijk - Naturland Fair

    Ölmühle Solling Biologische Natuurlijk Rode Palmolie, natuurlijk -​ Naturland Fair, 1 L

    • Sterke oranje kleur
    • Hittebestendig
    • Herkomst: Ghana
    € 18,29 (€ 18,29 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Arche Naturküche Biologische Rijstazijn Genmai Su

    Arche Naturküche Biologische Rijstazijn Genmai Su, 250 ml

    • Zuurgraad 5,2%
    • Mild zure smaak
    • Ideaal voor sushirijst
    € 4,39 (€ 17,56 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Kürbishof Koller Stiermarkse Pompoenzaadolie BGA in Blik

    Kürbishof Koller Stiermarkse Pompoenzaadolie BGA in Blik, 0,50 L

    • Van beschermde geografische teelt
    • Notengeurige smaak
    • Traditionele verwerking
    € 15,49 (€ 30,98 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Arche Naturküche Biologische Ume Su

    Arche Naturküche Biologische Ume Su, 145 ml

    • Kan worden gebruikt als azijn
    • Fijn zuur & fruitig
    • Voor saladedressings, groenteschotels & meer
    € 2,49 (€ 17,17 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober