Ice Tea Cold van Lipton

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken
Filters

Ice Tea Cold: 3 artikelen

Lipton Ice Tea Cold Peach

Lipton Ice Tea Cold Peach, 10 theezakjes (35 g)

  • Zoete perziksmaak
  • Eenvoudige bereiding
  • Verfrissend
€ 2,87 € 3,19 (€ 82,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lipton Ice Tea Cold Hibiscus Raspberry

Lipton Ice Tea Cold Hibiscus Raspberry, 10 theezakjes (35 g)

  • Fruitige bessensmaak
  • Langdurige smaak
€ 2,87 € 3,19 (€ 82,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lipton Ice Tea Cold Green Tea Mint Lime

Lipton Ice Tea Cold Green Tea Mint Lime, 10 theezakjes (35 g)

  • Frisse citrus-muntgeur
  • Koudwaterextractie
  • Aroma blijft 8 uur lang behouden
€ 2,87 € 3,19 (€ 82,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober