Limited Edition Jams van STAUD'S

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Samenstelling fruit Soort voeding
Filters

Limited Edition Jams: 1 - 30 van 42 artikelen

Venusberg Abrikozen Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Venusberg Abrikozen Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Aromatisch, fruitig, klassiek
  • Populair bij jong en oud
  • Geteeld in de regio Wachau
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frambozen Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Frambozen Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Zoet en fijn van smaak
  • Voor liefhebbers van bessen
  • Geteeld in de regio Weinviertel
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kruisbessen Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Kruisbessen Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Typische smaak van kruisbessen
  • Lekker als ontbijtbeleg
  • Afkomstig van Stubenberg am See, Oost-Stiermarken
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Witte Perzik Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Witte Perzik Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Mild en verfrissend fruitig
  • Heerlijk bij het ontbijt
  • Perziken geteeld in Oost-Stiermarken
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bloedsinaasappel Vruchtenspread met Fruitpunch - Limited Edition

STAUD‘S Bloedsinaasappel Vruchtenspread met Fruitpunch -​ Limited Edition, 250 g

  • Gemaakt van Siciliaanse bloedsinaasappelen
  • Met sinaasappelschil
  • Bevat alcohol
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wilde Frambozen Vruchtenspread, fijn gezeefd - Limited Edition

STAUD‘S Wilde Frambozen Vruchtenspread, fijn gezeefd -​ Limited Edition, 250 g

  • Aromatisch en bijzonder
  • Perfect tijdens het ontbijt
  • Gemaakt met fruit uit Oostenrijk
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Abrikozen Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Abrikozen Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Heerlijk fruitig en zonnig
  • Kan worden gebruikt in gebak en pannenkoeken
  • Afkomst uit de fruitteeltregio Weinviertel
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

STAUD‘S Limoen Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Limoen Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Limoen-citroen, verfrissend en zoet
  • Ideaal voor een Engels ontbijt
  • Praktische schroefdop
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Pina Colada Vruchtenspread met Jamaicaanse Rum - Limited Edition

STAUD‘S Pina Colada Vruchtenspread met Jamaicaanse Rum -​ Limited Edition, 250 g

  • Tropische smaken
  • Heerlijk met gebak, desserts of rechtstreeks uit de pot!
  • Bevat alcohol
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

STAUD‘S Bergamotgelei - Limited Edition

STAUD‘S Bergamotgelei -​ Limited Edition, 250 g

  • Fruitig-fris
  • Licht zuur
  • Heerlijke spread
€ 6,69 (€ 26,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

 Gebakken Appel Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Gebakken Appel Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Kruidig-fruitig met bourbon vanille
  • Van regionale teelt
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

STAUD‘S Rum Pot Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Rum Pot Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Een traditionele fruitmix
  • Met regionaal fruit
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Pompoen Sinaasappel Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Pompoen Sinaasappel Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Zoet van smaak
  • Fruitig
  • Perfect bij gevogelte
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

STAUD‘S Quince Jelly - Limited Edition

STAUD‘S Quince Jelly -​ Limited Edition, 250 g

  • Aromatisch en fruitig
  • Erg smakelijk
  • Lekker bij kaas en rode kool
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

STAUD‘S Vlierbloesemgelei - Limited Edition

STAUD‘S Vlierbloesemgelei -​ Limited Edition, 250 g

  • Heerlijk bloemig aroma en fijne citrustonen
  • Veelzijdig in gebruik
  • Geteeld in Oostenrijk
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cornel-kersen Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Cornel-​kersen Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Zoet en romig
  • Veelzijdig in gebruik
  • Met fruit geteeld in Oostenrijk
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

STAUD‘S Citroenjam - Limited Edition

STAUD‘S Citroenjam -​ Limited Edition, 250 g

  • Zuur-fris
  • Fruitig-exotisch
  • Gevarieerd genot
€ 6,69 (€ 26,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Abrikozen Klittsee, fijn gezeefd - Limited Edition

STAUD‘S Abrikozen Klittsee, fijn gezeefd -​ Limited Edition, 250 g

  • 70% abrikozen
  • Gemakkelijk te smeren
  • Populair bij jong & oud
€ 6,69 (€ 26,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

STAUD‘S Ananas Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Ananas Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Pure ananassmaak
  • Verfijnt gebak en desserts
  • Praktische schroefdop
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kweepeer Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Kweepeer Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Gladde textuur
  • Fruitig en zoet
  • Lekker bij kaas
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

STAUD‘S Fruitspread Herfstspecial Mispel

STAUD‘S Fruitspread Herfstspecial Mispel, 250 g

  • Beperkte oplage
  • Fijn gezeefd
  • Perfect om te bakken
€ 6,69 (€ 26,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Williams Pear Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Williams Pear Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Met alcohol
  • Combineert goed met kaas
  • Met fruit geteeld in Oostenrijk
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Aardbeien Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Aardbeien Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Aromatisch en intens fruitig
  • Ideaal voor aardbeienfans
  • Uit de noordelijke regio Weinviertel
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Blackberry Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Blackberry Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Zoet en scherp
  • Verfijnt je ontbijt, brunch en nog veel meer
  • Geteeld in Oost-Stiermarken
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

STAUD‘S Limited Edition Abrikoos met Chili

STAUD‘S Limited Edition Abrikoos met Chili, 250 g

  • Heerlijk fruitig
  • Met een zekere kruidigheid
  • Past ook bij kaas
€ 6,69 (€ 26,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Limited Edition Biologische Duindoorn Vruchtenspread

STAUD‘S Limited Edition Biologische Duindoorn Vruchtenspread, 250 g

  • Fijn gezeefd
  • Fruitige en zure smaak
  • Ideaal voor het ontbijt
€ 6,69 (€ 26,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tayberry Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Tayberry Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Mild zuur en fruitig
  • Heerlijk bij het ontbijt
  • Met bessen uit Oost-Stiermarken
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Aardbei Kardemom Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Aardbei Kardemom Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Heerlijk fruitig met een vleugje kruiden
  • Verleid je smaakpapillen met nieuwe smaken!
  • Gemaakt met Oostenrijks fruit
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cranberries & Whisky Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Cranberries & Whisky Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Aards en fruitig van smaak
  • Heerlijk bij vlees en hartige gerechten
  • Oostenrijks fruit
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vlierbes-Pruim-Appel Vruchtenspread met Nootmuskaat - Limited Edition

STAUD‘S Vlierbes-​Pruim-​Appel Vruchtenspread met Nootmuskaat -​ Limited Edition , 250 g

  • Fruitig en zoet
  • Met aromatische kruiden
  • Fruit geteeld in Oostenrijk
€ 6,59 (€ 26,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober