Pasta en Sughi van Viani

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Soort voeding
Filters

Pasta en Sughi: 17 artikelen

Viani Genuese Pesto Zonder Knoflook

Viani Genuese Pesto Zonder Knoflook, 180 g

  • Uit Ligurië
  • Aangename consistentie
  • Ingrediënten van hoge kwaliteit
€ 6,69 (€ 37,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Viani PESTO - met Genuese Basilicum DOP

Viani PESTO -​ met Genuese Basilicum DOP, 180 g

  • Met lekkere stukjes knoflook en basilicum
  • Gemaakt in Ligurië
€ 6,69 (€ 37,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BOLOGNESE - Tomatensaus met Fijne Vleesragout

Viani BOLOGNESE -​ Tomatensaus met Fijne Vleesragout, 290 ml

  • Met rund- en varkensvlees
  • Rijk aroma
€ 10,19 (€ 35,14 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Viani Arrabbiata Sugo met Chili

Viani Arrabbiata Sugo met Chili, 280 ml

  • Veganistisch
  • Aangenaam pittig
  • Uit Italië
€ 5,69 (€ 20,32 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Viani POLPA - Polpa di pomodoro

Viani POLPA -​ Polpa di pomodoro, 650 g

  • Gemaakt van volledig rijpe tomaten
  • Ideaal om te koken
€ 6,69 (€ 10,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Viani Bruschetta Sugo met Tomatenblokjes

Viani Bruschetta Sugo met Tomatenblokjes, 560 ml

  • Afkomstig uit Italië
  • Op smaak gebracht met peterselie en oregano
  • Gemaakt van verse en gedroogde tomaten
€ 9,59 (€ 17,13 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Viani NONNA - Sugo alla contadina

Viani NONNA -​ Sugo alla contadina, 500 ml

  • Een goede saus voor Scalloppine alla Pizzaiola
  • Vegetarisch
€ 8,19 (€ 16,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Viani CLASSICO - Sugo tradizionale

Viani CLASSICO -​ Sugo tradizionale, 500 ml

  • Met extra vierge olijfolie
  • Vegetarisch
€ 8,19 (€ 16,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Viani BASILICO - Sugo al basilico

Viani BASILICO -​ Sugo al basilico, 500 ml

  • Gemaakt van zongerijpte vruchten
  • Verfijnd met basilicum
€ 8,59 (€ 17,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Viani PEPERONI - Tomatensaus met Paprika

Viani PEPERONI -​ Tomatensaus met Paprika, 280 ml

  • Verfijnd met kappertjes en ansjovis
  • Pittige en goed gestructureerde melange
€ 6,69 (€ 23,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Viani PESTO ROSSO - met Gedroogde Tomaten

Viani PESTO ROSSO -​ met Gedroogde Tomaten, 180 g

  • Gemaakt zonder knoflook
  • Kan gebruikt worden voor pasta en bruschetta
€ 6,69 (€ 37,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TARTUFATA - Pestato di funghi misti e tartufo

Viani TARTUFATA -​ Pestato di funghi misti e tartufo, 170 g

  • Aardse smaak
  • Verfijnd met olijfolie
  • Past goed bij pasta en sauzen
€ 19,19 (€ 112,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

OLIVE VERDI - Pestato di olive verdi e basilico

Viani OLIVE VERDI -​ Pestato di olive verdi e basilico, 170 g

  • Gemaakt van groene olijven
  • Verfijnd met olijfolie en basilicum
€ 11,49 (€ 67,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Puttanesca Sugo met Olijven en Kappertjes

Viani Puttanesca Sugo met Olijven en Kappertjes, 280 ml

  • Veganistisch
  • Heerlijk aromatisch
  • Beste Italiaanse smaak
€ 6,69 (€ 23,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Viani VERDURE - Sugo mediterraneo

Viani VERDURE -​ Sugo mediterraneo, 500 ml

  • Past goed bij Maccheroni eb Rigatoni
  • Gemaakt in Italië
€ 8,59 (€ 17,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Viani OLIVE- Sugo alla Puttanesca

Viani OLIVE-​ Sugo alla Puttanesca, 500 ml

  • Een smaakvolle traktatie
  • Past goed bij pasta
€ 8,59 (€ 17,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Viani PICCANTE- Sugo all'arrabbiata

Viani PICCANTE-​ Sugo all'arrabbiata, 500 ml

  • Opwindend scherp
  • Van gepelde tomaten
€ 8,59 (€ 17,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober